Filtruj według

Bestsellery

Foxtrot

919,00 zł 699,00 zł

Fotele gabinetowe

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego fotela gabinetowego, to świetnie trafiliście! W ofercie naszego sklepu znajdziecie ich szeroki wybór.

Osoby wykonujące pracę biurową spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Mając to na uwadze warto zadbać, aby fotel nie tylko dobrze wyglądał,  ale był również wygodny. Odpowiedni wybór pozwoli na zminimalizowanie wystąpienia szeregu dolegliwości, takich jak np. bóli kręgosłupa, szyi i nadgarstków.

Cechy dobrego fotela gabinetowego:

Dobry i ergonomiczny fotel gabinetowy powinien posiadać jak największą możliwość regulacji, być stabilny oraz mieć oparcie, które będzie stanowiło stabilne wsparcie dla odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa. Dobrze również jeżeli siedzisko w fotelu gabinetowym posiada płaską powierzchnię, a jej krawędzie są delikatnie zaokrąglone.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najlepszego fotela gabinetowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej kwestii.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą foteli ergonomicznych.

Zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Meble biurowe - promocje:

Jeżeli jeszcze nie mieli Państwo okazji zapoznać się z naszymi promocjami, to czas nadrobić zaległości! W naszym sklepie z fotelami biurowymi znajdziecie szeroki asortyment mebli biurowych w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu wyborowi dostępnych modeli, każdy Klient znajdzie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań!

Do największych zalet naszych mebli biurowych zaliczyć należy ich komfort użytkowania oraz dużą odporność na powstawanie uszkodzeń mechanicznych.

W razie jakichkolwiek pytań służymy radą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji