• Darmowa dostawa

    Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł

  • 6 dni w tygodniu

    Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, na miejscu duży wybór foteli ergonomicznych dostępnych od ręki, wejście do sklepu od ul. Sikorskiego

  • Pomoc telefoniczna

    Pomoc telefoniczna 512 533 905

Fotele biurowe

WYPRÓBUJ ZANIM KUPISZ! | Sklep stacjonarny: ul. Mangalia 4

Sklep z fotelami biurowymi „ Fotele Warszawa ”  ma zaszczyt powitać Państwa serdecznie na swojej stronie internetowej. Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości ergonomicznych foteli i krzeseł biurowych.

Od 2009 roku prowadzimy sklep stacjonarny w Warszawie, oferujemy produkty renomowanych na polskim i europejskim rynku producentów: Profim, Bejot, Unique, Sitag i Vank.

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie gdzie na stałej ekspozycji jest ok. 40 różnych modeli foteli ergonomicznych, posiadamy również własny magazyn, w związku z tym wiele modeli jest dostępnych od ręki, na terenie Warszawy jest możliwość dostawy w dniu zakupu (dostarczamy własnym transportem).

Do zapoznania się z naszą ofertą foteli i krzeseł biurowych zachęcamy architektów, firmy, odbiorców indywidualnych oraz sklepy. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. W przypadku zamówień hurtowych i stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty.

W sklepie stacjonarnym mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo podczas wyboru fotela.

Nowości produktowe

Polecane Produkty

promocje

Promocje dnia

MOTTO 11 fotel ergonomiczny

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Motto 11 ergonomiczny fotel biurowy idealny na długie godziny pracy.

Praca przy biurku to ciągły ruch. Zmieniamy pozycje, środek ciężkości, nacisk pleców na oparcie. Istotą fotela obrotowego jest, aby podążałał za naszym ciałem i w prawidłowy sposób zapewniał odciążenie kręgosłupa. Zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokość oparcie jest wyjątkowo wygodne.

1 600,00 zł
2 285,34 zł
-30%
Fotel Ergonomiczny V6

VANK_V6

jest sumą wieloletnich doświadczeń zespołu projektowego VANK oraz dowodem na to, że w Polsce można realizować wymagające technicznie projekty. Pomyślany jako siła napędowa do pracy VANK_V6 wyposażony jest w intuicyjną mechanikę przewidującą różne potrzeby.

Forma fotela jest na wskroś nowoczesna. W warstwie estetycznej nawiązuje ona do stylistyki sportowych samochodów. Łączy ją z nimi dynamicznie prowadzona linia i mocne, techniczne akcenty z aluminium. Lekkości nadaje fotelowi przezierne oparcie z geometrycznym wzorem.

1 532,00 zł
2 189,00 zł
-30%
DUAL BLACK DU 103 Fotel

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Dual to ergonomiczny fotel o wyjątkowo schludnej budowie, wzorowo wymodelowanym oparciu które płynnie i delikatnie łączy się w okolicach łopatek i wygląda świetnie w domu czy biurze.

Bardzo istotnym w Dualu jest to że zapewnia maksymalny komfort siedzenia ze względu nie tylko na szerokie oparcie oraz siedzisko, lecz również zastosowanie grubej pianki zwiększającej wygodę siedzenia.

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

1 401,00 zł
2 002,00 zł
-30%
Fotel Ergonomiczny Viden

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Smukły i elegancki kształt oraz szeroki wachlarz funkcjonalności w zakresie ergonomii sprawiają, że krzesła Viden i Viden Pro są rozwiązaniem optymalnym dla biur, które aranżowane są nowocześnie i komfortowo. Viden to oznaka dbałości o pracowników i ich dobre samopoczucie, mające zasadniczy wpływ na efektywność i skuteczność w realizacji zadań.

1 360,00 zł
1 943,00 zł
-30%
Fotel Gabinetowy Chester

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Elegancki fotel GABINETOWY z rodziny Chester marki Nowy Styl. Fotel jest tapicerowany najwyższej jakości skórą naturalną.

Regulowane podłokietniki pozwalają na ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia), zmniejszając tym samym obciążenie mięśni pleców podczas długiej pracy. Chester wyposażony w bardzo dobry mechanizm ruchowy Epron Syncron, umożliwiający "bujanie się" w fotelu oraz jego blokadę w dowolnej pozycji.

1 211,00 zł
1 730,00 zł
-30%
Fotel Gabinetowy Lynx

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Lynx to fotel idealny do pracy biurowej. Dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu oparciu oraz miękkiemu siedzisku, fotel Lynx sprzyja efektywnej pracy i podejmowaniu trafnych decyzji. Fotel obrotowy Lynx to idealny mebel stworzony do pracy przy komputerze. Swoim wyglądem i elegancją dostosuje się do każdego wnętrza zarówno gabinetu jak i recepcji. Fotel Lynx doskonale może sprawdzić się również w domowym gabinecie. Mechanizm Multiblock pozwala na dostosowanie ustawień fotela Lynx pod każdego użytkownika. Fotel obrotowy Lynx steel43 to idealny produkt dla osób wysokich.

1 180,00 zł
1 685,00 zł
-30%
Krzesło Biurowe Sava

Oferta na fotel ekspozycyjny, po szczegóły prosimy o kontakt w sklepie stacjonarnym.

Ergonomia, zdrowie i komfort – krzesło obrotowe z podłokietnikami Sava to ważny element ergonomicznego stanowiska pracy. Mechanizmy umożliwiające dopasowanie ustawień do potrzeb użytkownika sprawiają, że Sava sprawdza się doskonale jako krzesło do pracy przy komputerze. Regulacji podlega położenie siedziska, dopasowanie podłokietników w trzech wymiarach oraz wysokość podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Komfort siedzenia podnosi siatka Runner na oparciu krzesła i zagłówku, opcjonalnie stosowana również na siedzisku. Dostępna gama kolorystyczna rozszerza możliwości aranżacyjne.

1 049,00 zł
1 499,00 zł
-30%

Najnowsze wpisy