Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Produkt powinien zostać zwrócony w stanie NIENARUSZONYM tj. nie może nosić śladów użytkowania, skręcania, uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku rozpakowywania lub korzystania z produktu, żaden z elementów produktu jeżeli został dostarczony w częściach nie może być trwale połączony.

Prosimy o zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku Towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu, spersonalizowanych, przygotowanych na specjalne zamówienie Klienta.

w/w produkty są opisane jako " Produkt na zamówienie czas oczekiwania ......  dni "

Wypełniony formularz wraz z kopią dowodu zakupu mogą Państwo przesłać:

1. Pisemnie na adres:

Sklep Fotelewarszawa, Mangalia 4, 02-758 Warszawa

2. Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

biuro@fotelewarszawa.pl

 

Wzór formularza dostępny jest do pobrania pod tym linkiem (formularz odstąpienia od umowy).

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo towar, to prosimy o jego odesłanie lub osobiste doręczenie wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres: Sklep Fotelewarszawa, Mangalia 4, 02-758 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.