Realizacja zamówienia i koszty wysyłki

Zamówione u nas meble biurowe dostarczamy firmą kurierską UPS i Fedex. Pakowanie i wysyłka uzależniona jest od dostępności produktów lub czasu tworzenia produktu, jeżeli dany produkt jest dostępny ma magazynie, wysyłka odbywa się zazwyczaj po kilku godzinach od złożenia zamówienia. Paczki docierają wtedy do celu po upływie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi produktu. Paczki małe:

20 zł przedpłata przelewem lub Payu

30 zł wysyłka za pobraniem

Wysyłka następuje maksymalnie po 1 dniu roboczym od złożenia zamówienia( gdy produkt jest na magazynie), a zazwyczaj znacznie wcześniej. Jeżeli zamówienie zostanie złożone przed godz. 10:00, przesyłka dociera zazwyczaj w następnym dniu roboczym, do godz. 16:00.

30 zł wysyłka za pobraniem

Wysyłka następuje maksymalnie po 1 dniu roboczym od złożenia zamówienia, a zazwyczaj znacznie wcześniej. Jeżeli zamówienie zostanie złożone przed godz. 1300, przesyłka dociera zazwyczaj w następnym dniu roboczym, do godz. 1600.

Jeśli zamówienie zostanie złożone po godz. 11:00, przesyłka dotrze na miejsce po dwóch dniach roboczych.

0 zł odbiór osobisty

Po odbiór zapraszamy do sklepu stacjonarnego, Warszawa, ul. Mangalia 4, od poniedziałku do piątku w godzinach działania sklepu, po otrzymaniu wiadomości z informacją o zakończeniu realizacji zamówienia. Zazwyczaj jest to okres ok. 3 dni roboczych, ale może być dłuższy.Mapka 

Darmowa dostawa obowiązuje od 500 zł. W wyjątkowych sytuacjach możemy uzgodnić telefonicznie odbiór z naszego centrum logistyczno-magazynowego, Dobrzyń, ul. Dobra 17, 05-152 Czosnów.