dostępny
w sklepie stacjonarnym

CONCEPT fotel ergonomiczny

1 199,00 zł
Brutto

Świetne dopasowanie z niestandardową regulacją która pomoże perfekcyjnie dopasować oparcie do potrzeb siedzącego?    Concept to fotel tego typu!

Jednoczłonowe oparcie z lekkim profilem zakończone utwardzeniem na wysokości odcinka lędźwiowego ładnie dopasuje się do kręgosłupa, natomiast regulacja dzięki której możemy wyregulować kąt oparcia sprawia że Concept staje się krzesłem nie tylko wygodnym ale i bardzo uniwersalnym. Oprócz świetnie wykonanego oparcia możemy zauważyć tutaj stosunkowo niskie siedzisko z lekkim zakrzywieniem które redukuje efekt zsuwania się, będący bolączką sporej części osób korzystających z foteli ergonomicznych. Prosty ale i nowoczesny design podoba się, a wykonanie całej konstrukcji nie pozostawia wiele do życzenia. 

Rodzaj kółek
  • Kółka standardowe - do powierzchni miękkich
    Kółka standardowe - do powierzchni miękkich
  • Kółka - do powierzchni twardych
    Kółka - do powierzchni twardych
  • Stopki nylonowe
    Stopki nylonowe
Ilość

Wysyłka fotela w 24h

Zagłówek

Stały zagłówek bez regulacji wysokości, przez ten zabieg fotel bardziej polecamy osobom średniego/niskiego wzrostu. Reszta konstrukcji jest szeroka z lekkim profilem.

Oparcie

Siatkowane oparcie z lekkim profilem na odcinku lędźwiowym, charakterystyczną cechą Concept-a jest regulacja wypchnięcia całego oparcia w zakresie 3 cm jak i wyboru kąta samego oparcia.

Podłokietniki

Proste podłokietniki zawierające regulacje wysokości wyposażone w miękką nakładkę. 

Siedzisko

Siedzisko obszyte trwałą tkaniną z z lekkim zakrzywieniem które redukuje efekt zsuwania się.

Mechanizm

Concept został wyposażony w mechanizm Synchron wersji podstawowej, w porównaniu do szerzej znanej wersji nie posiada on mechanizmu samo-ważącego, za to został wyposażony w cztery pozycje blokady odchylenia i regulacje siły oporu oparcia.

Kółka

W zależności od potrzeb użytkownika można wybrać kółka twarde, miękkie lub stopki.

Pozostałe informacje

Fotel ergonomiczny Concept od Unique posiada 2 letnią gwarancję.

Zobacz także

13 innych produktów w tej samej kategorii