dostępny
w sklepie stacjonarnym

Wau 2 fotel ergonomiczny czarna rama siatka 6 kolorów

2 199,00 zł
Brutto

Jeden z najbardziej niezawodnych i ergonomicznych foteli na rynku. Możliwość dostosowania pod wszystkie parametry ciała. Specjalna konstrukcja i wyprofilowanie siedziska fotela wau 2, zapobiega zsuwaniu się użytkownika na przód siedziska. Wau 2 jest modelem który wymusza prawidłową pozycję podczas siedzenia.

Kolor tapicerki
 • Czerwony
  Czerwony
 • jasny szary
  jasny szary
 • niebieski
  niebieski
 • oliwkowy
  oliwkowy
 • pomarańczowy
  pomarańczowy
 • grafitowy
  grafitowy
Rodzaj kółek
 • Kółka standardowe Wau - do powierzchni miękkich
  Kółka standardowe Wau - do powierzchni miękkich
 • Kółka - do powierzchni twardych
  Kółka - do powierzchni twardych
Ilość

Tego fotela biurowego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Wykonany z siatki WAU 2, to jeden z najbardziej niezawodnych oraz ergonomicznych foteli, które znaleźć można na współczesnym rynku. Jego wielkim autem jest możliwość dostosowania konstrukcji pod wszystkie parametry ciała.

 

WAU 2 Siatka - podstawowe informacje:

 

Zagłówek, oparcie i siedzisko fotela wykonane zostały z najwyższej jakości siatki umożliwiającej swobodny przepływ powietrza. Model posiada wbudowany mechanizm ruchowy "slid", który umożliwia zatrzymanie oparcia w dowolnej pozycji. Oś obrotu siedziska i oparcia, która znajduje się w pobliżu stawu biodrowego, uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, a co za tym idzie zapewnia optymalne i stałe podparcie niezależnie od pozycji odchylenia.

Na szczególnie uznanie zasługują również podłokietniki, które wykonane zostały z eleganckiego tworzywa i posiadają regulację, zarówno wysokości, jak i wychylenia na boki. Pięcioramienna podstawa fotela biurowego wykonana została z lekkiego polakierowanego aluminium.

Dodatkowo możliwa jest swobodna regulacja wysokości zagłówka i oparcia.

Na fotel udzielana jest trzyletnia gwarancja.

Standardowy kolor jasny szary wysyłka 24h, pozostałe kolory na zamówienie czas realizacji 3-5 dni.

 

 

 

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii