dostępny
w sklepie stacjonarnym

Hero fotel ergonomiczny czarna rama/czarna siatka

1 599,00 zł
Brutto

Fotel biurowy Hero, to jeden z najbardziej niezawodnych oraz ergonomicznych foteli, które znaleźć można na współczesnym rynku. Jego wielkim autem jest możliwość dostosowania konstrukcji pod wszystkie parametry ciała.

Rodzaj kółek
  • Kółka standardowe - do powierzchni miękkich
    Kółka standardowe - do powierzchni miękkich
  • Kółka - do powierzchni twardych
    Kółka - do powierzchni twardych
  • Stopki nylonowe
    Stopki nylonowe
Ilość

Tego fotela biurowego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Hero, to jeden z najbardziej niezawodnych oraz ergonomicznych foteli, które znaleźć można na współczesnym rynku. Jego wielkim autem jest możliwość dostosowania konstrukcji pod wszystkie parametry ciała.

 

Fotel biurowy HERO - podstawowe informacje:

 

Zagłówek, oparcie i siedzisko fotela wykonane zostały z najwyższej jakości siatki umożliwiającej swobodny przepływ powietrza. Model posiada mechanizm ruchowy "synhron", który umożliwia zatrzymanie oparcia w dowolnej pozycji. Oś obrotu siedziska i oparcia, która znajduje się w pobliżu stawu biodrowego, uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, a co za tym idzie zapewnia optymalne i stałe podparcie niezależnie od pozycji odchylenia.

Na szczególnie uznanie zasługują również podłokietniki, które wykonane zostały z eleganckiego tworzywa i posiadają regulację 3D. Pięcioramienna podstawa fotela biurowego wykonana została z lekkiego polakierowanego aluminium.

Dodatkowo możliwa jest swobodna regulacja wysokości zagłówka, głębokości siedziska oraz podparcia lędźwiowego.

Na fotel udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Maksymalne obciążenie 130 kg.
Waga 24 kg.

Fotel na zamówienie czas realizacji 3-5 dni

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii