dostępny
w sklepie stacjonarnym

Wau 2 fotel ergonomiczny biała rama elastomer 2 kolory

2 199,00 zł
Brutto

Jeden z najbardziej niezawodnych i ergonomicznych foteli na rynku. Możliwość dostosowania pod wszystkie parametry ciała. Specjalna konstrukcja i wyprofilowanie siedziska fotela wau 2, zapobiega zsuwaniu się użytkownika na przód siedziska. Wau 2 jest modelem który wymusza prawidłową pozycję podczas siedzenia.Kolor tapicerki
 • Szary
  Szary
 • Pomarańczowy
  Pomarańczowy
Rodzaj kółek
 • Kółka standardowe Wau - do powierzchni miękkich
  Kółka standardowe Wau - do powierzchni miękkich
 • Kółka - do powierzchni twardych
  Kółka - do powierzchni twardych
Ilość

Tego fotela biurowego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Wykonany z elastomeru WAU 2, to jeden z najbardziej niezawodnych oraz ergonomicznych foteli, które znaleźć można na współczesnym rynku. Jego wielkim autem jest możliwość dostosowania konstrukcji pod wszystkie parametry ciała.

 

WAU 2 Elastomer - podstawowe informacje:

 

Zagłówek, oparcie i siedzisko fotela wykonane zostały z najwyższej jakości elastomeru umożliwiającego swobodny przepływ powietrza. Model posiada wbudowany mechanizm ruchowy "slid", który umożliwia zatrzymanie oparcia w dowolnej pozycji. Oś obrotu siedziska i oparcia, która znajduje się w pobliżu stawu biodrowego, uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, a co za tym idzie zapewnia optymalne i stałe podparcie niezależnie od pozycji odchylenia.

Na szczególnie uznanie zasługują również podłokietniki, które wykonane zostały z eleganckiego tworzywa i posiadają regulację, zarówno wysokości, jak i wychylenia na boki. Pięcioramienna podstawa fotela biurowego wykonana została z lekkiego polakierowanego aluminium.

Dodatkowo możliwa jest swobodna regulacja wysokości zagłówka i oparcia.

Na fotel udzielana jest trzyletnia gwarancja.

 

 

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii